Рівно сім років тому було визволено з окупації Маріуполь

Місто Маріуполь – промисловий гігант, півмільйони мешканців, місто курорт. Для російських нацистів, це звичайно ж був ласий шматок. Тоді 2014 році через недієздатність очільників СБУ та тодішньої міліції місто було взято під контроль російських військових. Окупація тривала 35 днів, за цей час місцевим вдалося власними очима побачити, що таке “русский мир”. Грабежі, вбивства та катування, насильства, повна відсутність верховенства права та свободи слова тощо.

Завдяки бійцям батальйону “Азов”, батальйону “Дніпро”, Національної гвардії України, спецпризначенцям МВС та звичайно ж місцевим патріотам місто вдалося визволити.

Але те, що наразі відбувається з Маріуполем за гранню людського сприйняття. Нескінченні обстріли з важкої зброї, зокрема і авіації перетворили місто на руїну. Понад 20 000 цивільних мешканців вбито. Страшні кадри обстрілів цивільних об’єктів, зокрема і пологового будинку разом із породіллями та немовлятами облетіло світові ЗМІ.

Цей страшний біль ми пронесемо через не одно покоління українців.

Але ми віримо, що як у 2014 році після визволення Маріуполя місцеві розгорнули найдовший прапор України, а саме 60 на 40 метрів, так і найближчим часом місто знову буде вільним. Тому, що цінність міста – це люди. Люди, які люблять Маріуполь та Україну. Які ще дужче будуть будувати його, робити квітучим, сучасним та європейським. Україна переможе!