“Москаль повинен знати, що тут на українській землі йому спокою не буде!” – офіцер ТрО Луганщини Сергій Шакун в ефірі телеканалу “Еспресо”.

Щодо поточної ситуації на Луганщині: “На сьогоднішню святкову дату росіяни повинні були окупувати повністю Луганщину, на щастя у них нічого не виходить” – розповідає офіцер. “Гатять з усіх видів зброї, працює авіація” – констатує Шакун.

Також, офіцер повідомив, що орки намагаються йти у наступ та акцентував найгарячіші точки на Луганщині це Гірське, Оріхове, Тишківське та Сєвєродонецьк. Окрім того, військовий нагадав, щодо рішення не розповсюдження інформації руйнацій тих чи інших об’єктів. Та зауважив, що не треба звітувати про визволення вулиць. “Доповідати про перемогу повинен верховний головнокомандувач, чи головнокомандувач, чи Генштаб”.

“На Луганщині на сьогодні великий логістичний шлях у наших військових, а у москалів короткий”, в цьому основна проблема на думку офіцера.

Але не дивлячись на тяжку ситуація, наші ЗСУ знищують велику кількість москалів та зброї, вважає Шакун. Стало відоме про низку гучних операцій по ліквідації російських найманців, зокрема “вагнерівців”, чеченців, бурятів та членів наради в БК “Хіміків”. “Дякуємо ЗСУ за гарну роботу, якщо навіть в окупованих містах нам вдається їх вбивати”. “Москаль повинен знати, що тут на українській землі спокою йому не буде” – констатує офіцер.

Також, пан Сергій наголосив, що прив’язка до свят у руських викликає тільки заохочення гатити ще дужче. “ЗСУ відбиває атаки по всім напрямкам, ніяких успіхів у москалів немає” – резюмує офіцер.