Сьогодні виповнюється п’ята річниця з надання  Радою міністрів ЄС безвізу для українців.

11 червня 2017 року сталося без перебільшення історичне рішення, коли Рада міністрів ЄС надала візову лібералізацію для українців. Це сталося завдяки титанічним зусиллям Петра Порошенка та всієї його команди. Сотні зустрічей та сотні проведених переговорів. Десятки людей, котрі намагалися перешкодити цьому. Скептики навипередки кричали, що це неможливо. “Так, це не було просто. Але немає нічого неможливого” – констатує Порошенко.

Українці, своїми діями довели всьому світу, що гідні бути в великій європейській родині. Революція Гідності та визвольна боротьба з московією тому підтвердження.

“Нам вдалося втілити у життя мрію мільйонів українців і відкрити новий вимір свободи без кордонів” – наголошує п’ятий президент.

Сьогодні мільйони українців подорожують світом без перешкод, без черг чи безпідставних відмов в посольствах. Вони знайомляться з європейською культурою, цінностями та стилем життя. Та безумовно, мріють побудувати Європу в Україні.

“Сьогодні, коли Україна знову бореться за незалежність та увесь Вільний світ, я вірю, що майбутнє України — в Євросоюзі та в НАТО. І ніщо, ніхто і ніколи нас не зупинить” – резюмує політик.

Сьогодні українці вимушені платити кров’ю за цивілізаційний вибір, сотні чоловіків та жінок віддають своє життя за ради європейського майбутнього держави, заради того, щоб наші діти жили в незалежній, заможній, демократичній та процвітаючий Україні. Де принципи верховенства права та цінності людського життя понад усе.