Рашистами на Луганщині було застосовано вогнеметну систему “Сонцепьок”

На Сєвєродонецькому напрямку ворог веде наступ біля Новотишківки та Оріхова, має частковий успіх в останньому. Активно веде штурмові дії Сєвєродонецька в самому місті ідуть вуличні бої.

НА Бахмутському напрямку ворог проводить перегрупування з метою ведення наступу на Миколаївку та Комишуваху. Для підсилення військ рашисти перемістили до однієї батальйонної тактичної групи.

Потужно була обстріляна Врубівка, згоріло одразу декілька вулиць. Є припущення, рашисти застосували вогнеметну систему ” Сонцепьок “.

В Сєвєродонецьку орки знову вдарили по хімзаводу “АЗОТ”, зокрема влучили в залізничну інфраструктуру заводу. Під вогонь попали ще й цегляний та дослідницький заводи.

В Лисичанську орки вдарили по склозаводу, окрім того, пошкоджено школу та торгово-кулінарний ліцей

За останні дні багато поранених серед цивільного населення. Щодо житлового фонду, через постійні обстріли підрахувати кількість пошкоджень в край важко.

Загалом за останню добу наші героїчні ЗСУ відбили 14 атак ворога, знищено 4 танки, 2 артилерійських системи, 11 бойових броньованих машин, 3 одиниці автомобільної техніки та склад з боєприпасами противника. Підрозділи протиповітряної оборони збили 4 безпілотних літальні апарати типу “Орлан-10”.