День вишиванки

В місті Дніпро у зв’язку зі святкування дня вишиванки відбувся яскравий та насичений захід. Свято проходило біля пам’ятника Тарасу Шевченка, що на монастирському острові.

На заході зібралося багато шанувальників національного вбрання, зокрема і переселенці з Луганщини. Насиченість фарб на фоні синього та мирного неба підіймала настрій та вселяло віру в найкраще.

Ціллю такого свята є безумовно популяризація всього українського. Особливо гостро це відчувається під час війни. Московія намагається не просто знищити Україну, вона викоріняє українську культуру, українську мову та традиції. Але, кремлівський диктатор дуже сильно помилився. Українського в Україні стало ще більше, ми позбавляємося всього, що пов’язано з росією, назви вулиць, ліквідацією російських пам’ятників, проросійських партій тощо.

Тож віримо, що найближче державне свято день незалежності ми в вишиванках та під українським прапором і над мирним небом відсвяткуємо в Сєвєродонецьку. А в наступному році день вишиванки будемо святкувати в деокупованому Луганську.