Незламні та об’єднані. Все заради перемоги.

Україна та українська нація продовжує несамовиту боротьбу з рашистським ворогом. Наразі більшість громадян намагається зробити свій внесок в перемогу нашої держави. Так країна вже знає тисячі волонтерів, які нагодують, розмістять, доставлять, знайдуть та вислухають. Зокрема і голова ТОП «Європейська Солідарність» Сергій Шакун, на тепер став бійцем ТрО Луганщини та усіляко намагається забезпечити усім необхідним свою бригаду.

Львів, Тернопіль, Дніпро і наприкінці Лисичанськ не перший і не останній гуманітарний маршрут волонтера та його побратимів. В кожному зазначеному місті українці намагаються допомогти.

Завдяки Голові львівської обласної державної адміністрації  Козицькому Максиму Зіновійовичу та голові Львівської обласної ради Гримак Ірині Ярославівни з міста Львів до міста Лисичанськ прямує автівка швидкої допомоги.

Далі цей «квест» підхоплює місто Тернопіль, зокрема Західноукраїнський національний університет в особі ректора Крисоватого Андрія Ігоровича та проректорці Оксані Десятнюк, також викладачу та полковнику ЗСУ Бугаю Івану Тарасовичу, які спільними зусиллями укомплектували цю автівку необхідним обладнанням та ліками. До допомоги долучилися і Тернопільська міська рада та волонтерський центр ЗУНУ та передали харчування та речі першої необхідності. Також були передані військова амуніція.

Наступна зупинка в місті Дніпро та зустріч з чарівною волонтеркою Альоною, яка організувала в місті волонтерський центр. Окрім того, що забрали військову амуніцію, Альона подарувала бійцям фільтри для очищення води та ящик локшини швидкого приготування.

Згодом у Сергія та його побратимів починається небезпечна подорож Донеччиною та Луганщиною до кінцевої зупинки Лисичанськ, до міста де постріли не вщухають ні вдень, ні вночі. Де ворог щодня намагається захопити розбиту ту зруйновану Луганщину.

Ця подорож демонструє об’єднаність українців, їх незламність, їх щире бажання допомогти. Україна – непереможна, українці непереможні. Дякуємо всім хто долучається до допомоги ми всі наближаємо перемогу України.