200 виїздів на передову. Як інтелігентна вчителька стала волонтером.

Галина Халиєва пані з неймовірно добрим серцем та  великим і щирим почуттям до рідної батьківщини.

Інтелігентна вчителька зі знанням двох іноземних мов, дипломом психолога ліпила вареники та смажила пиріжки для військових на сході у 2014 році. А у 2022 році оголошена у розшук рашистами у псевдо республіках.

Народилась Галина в Старобільському районі, що на Луганщині. Вищу освіту здобула в місті Горлівка. Працювала вчителем іноземних мов в школі в рідному селі.

Коли московія у 2014 році вторглася на Схід, активна проукраїнська позиція не залишила її осторонь цієї війни. Активістка Галина організувала в своєму селі групу людей, які готовили смаколики для військових. Особисто долучалась до ліпки вареників та смаженню пиріжків. Та кожні 3-6 днів передавали цю смакоту на фронт. 

На початку 2015 року волонтерка особисто стала виїжджати на передову. «Для бійців ми були як шматочки мирної України, впевненістю, що є за кого стояти».  «Для мене ці зустрічі були необхідністю – давали відчуття захищеності, впевненістю, що все буде добре, що ми переможемо».

Військові казали, Галині та її команді, що разом зі смаколиками, вони привозять їм заряд позитиву. «Ну, що такого видатного ми робимо? Чи й не допомога!” Тоді згадую слова одного з командирів, які він нам там сказав:” Ніхто не заперечує, що зібрати гроші від людей і закупити те, що потрібно військовим, це дорого коштує. Але те, що робите ви – взагалі, неоціненно.”

Кількість поїздок волонтерки на передову наближалась до двохсот. «З’являлось багато друзів, які ставали рідними людьми» – зазначала Галина.

Коли почалось повномасштабне вторгнення, вчителька вимушена була покинути рідний дім. В подальшому її село, як я весь Старобільськ були окуповані московською ордою. В домі волонтерки були проведені обшуки недо силовиками. Єдиною провиною Галини була безмежна любов до рідної батьківщини та активна українська позиція.

Як зауважила активістка «шкода вкрадених фото друзів, медалей та нагород від хлопців, але спогади друзів та знайомих залишаються в серці!».

Наразі Галина не полишає добрих справ та разом зі своєю донькою плетуть сітки для наших захисників.

І резюмувавши активіста та волонтерка підкреслює: «Однозначно вірю в нашу перемогу! Іншого бути не може! За нами правда!».

Тож на прикладі Галини ми бачимо, які українці. Вони не зламні, об’єднані та міцні.  Вони надихають на боротьбу інших. Вони дають ту впевненість, що ми непереможні!