Членкині жіночого крила партії «Європейської Солідарності Луганщини” взяли участь в міжнародній конференції “Strengthening the Role of Women in Politics”.

В місті Києві відбулась міжнародна конференція “Strengthening the Role of Women in Politics”, що організована Фондом Ярла Ялмарсона (Jarl Hjalrmarson Foundation) у співпраці з Політичною партією «Європейська Солідарність», в якої взяли участь і членкині жіночого крила партії «Європейська Солідарність Луганщина».

У конференції брали участь жінки-лідерки ЄС, серед яких народні депутатки України Ірина Геращенко, Марія Іонова, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Яна Зінкевич та інші.

Говорили про успішні кейси забезпечення гендерної рівності в ЄС та інших політичних партіях, позитивний досвід збільшення гендерних квот ЄС протягом проведення виборчих кампаній на регіональному та національному рівнях, консолідування зусиль задля побудови міцної мережі взаємодії жінок у політичних процесах по всій країні та сприяння територіальної участі жінок у політиці не тільки гуманітарного, а й економічного характеру на місцях.

Також спікерки зауважили, що на жаль сьогодні жінки стикаються з дискримінацією за гендерною ознакою. Що стосується представництва жінок на керівних посадах, то наразі в Україні нема жодної жінки на посаді мера великого міста, чи голови області. Немає достатньої фінансової підтримки чи якісь законодавчих програм для жінок в декреті. І таких проблем чимало.

Також серед спікерів був і Jorn Haukoy, який розповів, як продуктивніше працювати з соціальними мережами. Для просування партії та збільшення її прихильників.

Соціальні дослідження громадської думки тема якої також були приділено увагу. Як робити так звані «заміри» настроїв населення, ставити правильні питання, та вірно «читати» відповіді на ці питання. Та як надалі працювати з отриманими даними.

Дякуємо організаторам конференції, спікерам, всім учасникам. Завдяки таким конференціям формується впевненість жінки в політичному середовищі та серед чоловіків можновладців.