Ідеолог Кремля в щойно реконструйованому скверові імені героя Сергія Губанова в Сєвєродонецьку.

Голова Європейської Солідарності Луганщини Сергій Шакун прокоментував створення алеї Слави героїв АТО/ООС в парку імені Сергія Губанова.

Сергій Шакун розповів, хто такий Сергій Губанов і яку роль він відігрівав в російсько-українській війні, коли був створений батальйон «Луганськ-1». Що за його участі були звільнені безліч міст Луганської обл.

Голова ЄС Луганщини наголосив, що це дуже гарна справа, яка зроблена військово-цивільною адміністрацією міста, волонтерами та всіма небайдужими.

«Такий сквер, така назва каже про те, що Луганщина стає все більше українською» – наголосив Шакун. Але найстрашніше, що поруч зі стелами наших героїв, захисників України стоїть «московський кат, московський ідеолог – Максим Пешков, за прізвиськом Горький.

«Я звертаюсь до керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександра Стрюка – Ви справжній українець, зробіть так, щоб цього ідеолога Сталіна не було. Пане Олександр, вся надія на Вас, зробіть що б біля наших хлопців і дівчат, які загинули за Україну поруч не стояло оце опудало» – резюмував голова ЄС Луганщини.

Слава Україні!