Луганщина на Марші Патріотів

Від обласної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Луганщини, на святкування 30 річниці Дня Незалежності України до міста герою Київ вирушив десант до 200 однопартійців.

Люди їхали своїм транспортом, потягом та централізованими автобусами.

Дякуємо всім тім Луганчанам, які доєдналися, дякую активістам нашого Луганського євромайдану, вісім Луганчанам які приїхали зі всієї України. За стільки років ми знову зібралися разом, як в 2013-2014 роках у Луганську, висловили свою громадянську позицію.

Наша мета на сьогодні – об’єднати всіх Луганчан. Нікому крім нас з вами – наша Луганщина не потрібна.

Ні які вороги які їдуть на Луганщину та б’ють себе в груди, що їм потрібна Луганщина і вони такі “Великі” і будуть її відновлювати, вони відновлюють її тільки для “Себе”. Потім коли тікають з Луганщини залишають її в тому стані до якого довели славетні комсомольці регіонали.

В нашій команді не буде Кравченко, Пристюков, Голенків. В нашій команді будуть тільки українці, ті які бажають відновити Луганщину, які бажають економічного і політичного розвитку.

Для того, щоб Луганщина стала складовою частиною всієї цілої України, необхідно об’єднуватися та працювати на користь нашої рідної Луганщини.

https://www.youtube.com/watch?v=VN4Pn7Yc7CU