Представники Європейської Солідарності Луганщини відвідали з’їзд Політичної партії

«Європейська Солідарність» має чіткий план розбудови успішної, європейської демократичної України. Настав час думати про те, хто, коли і як зможе подолати наслідки некомпетентного бездарного урядування зелених невігласів і повернути країну до нормальності. Реалізувати потенціал України на всі 100%.

Нам потрібен реальний рух вперед, який ми продемонстрували протягом 5 років нашої каденції. Наше з вами завдання — не тягнучи ковдру на себе, об’єднавшись з нашими партнерами по демократичному колу, сформувати потужну коаліцію опозиційних проєвропейських сил, яка поверне країні професійну владу, врятує Україну від хаосу, некомпетентності і дилетантизму. У нас є план, який будується на нашій програмі, на нашій стратегії, — чіткий, прогнозований і передбачуваний.

Насамперед маємо бути уважнішими до соціальних проблем українців. Окрім дуже важливих для нас Армії, Мови, Віри, додати турботу про людей, заходи для забезпечення безпеки держави і соціальних захист українців. Низькі податки, їхнє просте адміністрування, подальше зменшення регуляторного тиску на бізнес, компактна бюрократія, гарантія прав власності і чесний суд — рецепт розбудови сучасної креативної вільної економіки і соціальної держави.

Під загрозою — демократія в Україні, і наш з вами обов’язок – її захистити. Демократія – це не просто природний стан українців. Це — наш шлях до добробуту і безпеки. Лише демократична Україна може бути європейською, а тільки європейська — заможною, незалежною, захищеною від Росії. Євросоюз — це гарантії добробуту і гідного рівня життя для кожного українця. А НАТО — це гарантії безпеки на тлі постійної військової загрози з боку Росії.

Усю країну цікавить питання миру. Наша команда неодноразово наголошувала на тому, що слід зробити насамперед. По-перше, відновити зусилля з метою ухвалення «дорожньої карти» Мінська, який залишається основою для врегулювання. Його критики за два роки нічого іншого не придумали. Ця дорожня карта має передбачати чітку послідовність кроків. Спочатку досягнення безпеки, і лише потім — політичні питання. По-друге, це питання про миротворців ООН на основі мандату Радбезу ООН на всій окупованій території Донбасу.

2021 рік — перший з чотирнадцятого року, коли витрати на армію не збільшили. Конче необхідно продовжувати політику поступового зростання оборонного бюджету у прив’язці до його частки у ВВП. Це наша ключова вимога вже до бюджету 2022 року.

Ми, навіть будучи в опозиції, відчуваємо колосальну відповідальність за країну. Бо тепер вже очевидно усім, навіть нашим опонентам, що тільки «Європейська Солідарність» здатна привести Україну до членства у Євросоюзі та НАТО із відповідними стандартами добробуту, безпеки та порядку.

Ми знаємо, що робити і як. Ми довели свою здатність вирішувати найскладніші проблеми, які стоять перед країною. Спираємося на власні знання та досвід. Наша партія відрізняться тим, що вона є відкритою. Всі, хто пов’язує з нами надії на рух України до Європейського Союзу, на рух України в НАТО, надії на європейські реформи, на протидію некомпетентності влади, повинні мати можливість приєднатися до нашої партії.

Ми — єдина команда, крута, драйвова, європейська. Ми переможемо заради України, українців, які чекають цієї перемоги, і разом з ними!