Навчання депутатів місцевого самоврядування та керівників “Європейської Солідарності” Луганської області.

13 лютого, у Бізнез Центрі Green Town, було проведено навчання депутатів місцевого самоврядування та керівників “Європейської Солідарності” Луганської області.

Спікерами заходу були народна депутатка України Марія Іонова; депутатка Волинської обласної ради Юлія Вусенко; політолог, член Президії Центральної Ради партії, депутат Київради Сергій Таран.

Я хочу віддати максимально те що я можу напрацювати, те що я знаю, свої знання. Хочу мати зворотній зв’язок. Бачити чим живе «Європейська Солідарність» Луганщини.

депутатка Волинської облради Юлія Вусенко

Обговорили поточну роботу депутатів місцевих рад, роботу партійного осередку у міжвиборчий період, інформаційну тактику та стратегію Політичної партії «Європейська Солідарність».

Активне обговорення пріоритетних напрямків рівності між жінками і чоловіками, призвело до ідеї створення “Жіночого крила Луганщини”.

Активні жінки ЄС мають об’єднуватись навколо проблемних питань громад.

народна депутатка України Марія Іонова.

Усі свої пропозиції внесли до списку напрямків діяльності. Найбільш проблематичнішими темами виявили:

-булінг як жінок так і дітей;

-булінг на робочих місцях;

-юридично-правова допомога;

-домашнє насилля, притулки для жінок з дітьми, гаряча лінія допомоги;

-жіноче підприємництво;

-жіноча самооборона.

І це тільки частина проблемних, спільних та актуальних питань, які турбують жінок Луганщини. Різні професії, різний соціальний статус та досвід, а от проблеми у жінок, які охоче поєднують роботу та родину – однакові. Учасники зустрічі обговорили різні можливості вирішення нагальних проблем і запропонували кілька варіантів на розгляд громадськості.