Емоційна сесія Новопсковської селищної ради.

Пройшла третя сесія Новопсковської селищної ради. Всі важливі рішення для подальшої роботи Новопсковської громади були прийняті.

Питання про виплати премій працівників Новопсковської селищної ради розглянуто на профільних комісіях, голова бюджетної комісії Олійник Є. І. та фракція Європейська Солідарність внесли пропозицію до положення про преміювання, щодо лімітованого розміру премій у 100% від окладу, чітко визначили дні до яких можуть бути додаткові виплати (ювілеї, професійні свята).

Розміри отриманих зарплат, викликали резонанс серед мешканців Новопсковської громади. Положення про преміювання підтримали всі фракції. Також розглядалися та  було прийнято рішення  з земельних питань, передачі майна.

Питання обрання старости в с. Кам’янка. 

Які тільки пакості не проводили представники ОПЗЖ, щоб просунути свого кандидата. Протягом місяця то одного, не пройшов. Побігли шукають іншого, не пройшов. Збирали людей в той час, коли в с. Кам’янка найбільше захворювань на ковід, вони зігнали людей до клубу, полюючи на безпеку, в очах одне, завести свою людину старостою. А люди, що для нас люди, люди для нас тільки ширма!

Депутат фракції ЄС Єгор Потоцький

 Процес обрання був доволі емоційний.  Таке враження що депутати від ОПЗЖ Щербак та Лебедєв, мабуть, часи сплутали! Вони ще мешкають в часи Януковича, той системи яка народила таких як вони. Щербак, мабуть, вважає що то його село і як він скаже – так і буде. Як при Регіоналах, з’їдали людей на роботах, хто не підтримував їх, так само обиралися голови сільських рад, з барського плеча місцевих князів та з погодженням районного “короля”. 

Ці представники старої системи почали закидати, що їм не подобається те, що кандидат на старосту балотувався від ЄС депутатом, партія їм не подобається! Шановні! Зараз вже не ті часи, де ви самі себе призначали господарями життя в окремих населених пунктах.

Депутат фракції ЄС Єгор Потоцький

Ви негативно ставитесь до Політичної партії “Європейська Солідарність”, при якій за останні 20 років Новопсков почав розбудовуватися. Сьогоднішні представники партії “Європейська Солідарність” в Новопсковській громаді з передової не вилазили, допомагаючи армії, яку розграбували Щербак і Лебедєв.  

Вони перетворили кожне селище, село, місто в болото. То зі своєю партією та бойком міністром енергетики нашу енерго та газові мережі продали олігархам, а сьогодні вони ж репетують про високі тарифи, які їх боси в ОПЗЖ і зробили. Так, я емоційний, щодо тих хто зруйнував район, загнав у занепад сіла та людей перетворив на інструмент власного збагачення. Їм треба казати в очі чого вони варті. І ті хто їх підтримує теж знайте, що царювання цих липових господарів життя уходить!

Депутат фракції ЄС Єгор Потоцький