«Європейська Солідарність» Луганщини представила своїх кандидатів до місцевих рад на ВИБОРАХ-2020

26 вересня у Старобільську презентували оновлену на 95% команду Луганської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», яка готова брати на себе відповідальність і будувати Європу на Луганщині.

Наші кандидати – це кращі люди краю — герої-атовці, волонтери, підприємці, лікарі, держслужбовці, громадські діячі, переселенці.

Мешканцям області представили перші п’ятірки кандидатів у депутати новостворених Сєвєродонецького, Сватівського, Старобільського та Щастинського районів, а також міст Старобільськ, Сватове, Кремінна; селищ міського типу Біловодськ, Марківка, Новопсков, Новоайдар.
Загалом партія йде на вибори в більш ніж 10 радах Луганської області.

«На Луганщині, цей захід перший серед подібних за 6 років. «Європейська Солідарність» єдина політична сила, яка відкрито та гідно представила себе.»,- зазначив голова Луганської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Шакун.

З підтримкою Луганських кандидатів до Старобільська завітали Народні Депутатки України Ірина Геращенко та Марія Іонова.
Луганська територіально організація Політичної партія «Європейська Солідарність» вирізняється з поміж інших політичних проєктів на Луганщині, бо має конкретну ідеологію – проукраїнську позицію та проєвропейський шлях розвитку.

“Ми бачимо настільки зараз Луганчани розуміють важливість реформи децентралізації, наскільки в вас горять очі, наскільки ви відповідальні. Ви знаєте що і як будете робити, а головне що ви хочете це робити.”, – висловилась Марія Іонова.

« Команда «Європейська Солідарність» іде на місцеві вибори, щоб захистити здобутки останніх років! Готові брати на себе відповідальність та будувати Європу на Луганщині!» – Ірина Геращенко

Луганчани, ставайте до наших лав!