Установчі збори «Солідарності» відбулися у прифронтовому Щасті

У місті Щастя відбулися Установчі збори членів місцевого осередку Новоайдарської районної в Луганській області організації партії «Блок Петра Порошенка  «Солідарність».

На зборах були присутні 5 членів партії: С.Татарка, В.Пріліпа. Б.Панкратов, К.Герман, І.Малахов. Збори вирішили: доручити голові осередку, яким було обрано Сергія Миколайовича Татарка,  зареєструвати міську організацію.

Про голову осередку висловився депутат Щастинської міської ради Віталій Пріліпа: «Сергій – є дійсно небайдужою людиною. Він активний учасник Луганського Євромайдану, член партії. Завжди відстоював та відстоює інтереси мешканців міста. Для нього Щастя було и назавжди залишається Україною. Свої переконання від постійно доказує реальними справами».

У свою чергу, Сергій Татарка повідомив про те, що члени партії ведуть активну працю в м. Щастя. «Ми працювали у рамках своїх повноважень ще до офіційної реєстрації. Отже тепер робота пожвавиться. Ми кожного дня, спілкуючись з людьми, бачимо що багато мешканців Щастя бажають змін. Зрозуміло, що люди хочуть змінити місцеву владу. Ті, хто привів війну в наше рідне місто, мають піти геть.  Разом ми – Сила!».

Нагадаємо місце знаходження Щастинської організації партії – 91480, Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, вул. Донєцкая, буд. 34.

Щастя_Установчі_збори  (2) Щастя_Установчі_збори  (3) Щастя_Установчі_збори  (4) Щастя_Установчі_збори  (5) Щастя_Установчі_збори  (6) Щастя_Установчі_збори  (7)