Сватівська «Солідарність» допомагає людям похилого віку

У Сватівському районі активно працює громадська приймальня місцевої організації «Блок Петра Порошенка»  – «Солідарність».  На Сватівщині намагаються допомогти людям ділом. Саме тому у приймальні працює юрист – Дмитро Малик.

Нещодавно в громадську приймальню звернулися люди за допомогою для літньої жінки, яка вже півроку важко хворіє, а син-опікун знаходиться в зоні АТО. За нею наглядає сестра, яка і сама дуже старенька 74 роки. Звісно у сестри є і своя родина і часу та і здоров’я не вистачає. Партійці відвідали стареньку.

«Ми завітали до старенької та при тривалій розмові зрозуміли , що в цьому будинку дуже багато питань. Але в деяких ми зможемо допомогти. Жінка не може оформити субсидію на весь будинок тому, що чотири роки тому в неї помер чоловік, а вона і досі не оформила спадщину. За відсутністю достатнього знання законодавства та відсутності коштів. Ми взялися допомогти їй. За допомогою нашого юриста. Надали повну інформацію щодо пакету документів та інстанції в які потрібно звернутися. А коли буде оформлена спадщина допоможемо в оформленні субсидії. В цьому ми вже маємо достатній досвід», – розповідає голова секретаріату Сватівської районної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» Яна Малик.

 

«Солідарність» допомагає людям похилого віку (1) «Солідарність» допомагає людям похилого віку (4)

Після відвідань, та ознайомлення з ситуацією, за справу взявся юрист. Маючи відповідний досвід він завжди готов прийти на поміч. Нагадаємо місцезнаходження Сватівської районної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» – Луганська область, м.Сватове вул.Ленiна, 60, тел. 099-411-58-30.