Сватівська «Солідарність» йде до родин героїв АТО

Проект “Допомога воїнам АТО та їх родинам” успішно реалізується у Сватівському районі.

Ось що розповіла нам  член партії «Солідарність», спікер районної організації партії Яна Малик: «Нещодавно до нас звернулися сусідка одного з наших Сватівських героїв, член Партії БПП “Солідарність” волонтер Карауш Олена Миколаівна.

Жінка розповіла нам, що через декілька домів від неї живе справжній воїн та герой, який вже рік та три місяці служить народу України.

Хлопець мав два серйозних поранення. Нагороджений медаллю «За службу державі», та на днях має отримати ще одну – «За визволення Лисичанська». На цьому тижні хлопцю дали відпустку на п’ять днів. До того ж нещодавно у нього був День народження. Тому команда «Солідарність» вирішила відвідати хлопця та привезли подарунки та необхідні речі, які необхідні в зоні АТО.

Відбулася дуже щира та радісна зустріч. Були сльози, спогади та довга розмова. Ми дуже довго спілкувалися, від показував нам дуже багато фото своїх товаришів, які нажаль не всі залишилися в живих. У підсумку – фото на пам’ять. Проте у зв’язку з тим, що хлопець виконує бойові завданні на лінії зіткнення, він попросив не давати його обличчя. Ось така правда про війну».

Сватово_герои_АТО (1) Сватово_герои_АТО (2) Сватово_герои_АТО (4) Сватово_герои_АТО (5)