Лисичанськ побачив кінострічку «ТойХтоПройшовКрізьВогонь»

У Лисичанську відбувся показ кінострічки «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Про це нам повідомив активіст Лисичанської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Михайло Голтишов. Показ відбувся завдяки підтримки громадської організації “Нарешті” та місцевого осередку партії. Відбулася також зустріч із режисером фільму Михайлом Іллєнком.

«Організатори фестивалю  «Відкрита ніч» – волонтери і просто наші хороші друзі відгукнулися на прохання громадськості та показали патріотичне українське кіно. Засновник фестивалю, відомий український режисер Михайло Іллєнко. Вхід на фільм був безкоштовний. Ми допомагаємо пропагувати українське кіно», – розказав Михайло Голтишов.

Лисичанск_кино (1) Лисичанск_кино (2) Лисичанск_кино (3) Лисичанск_кино (4) Лисичанск_кино (5) Лисичанск_кино (6)

Нагадаємо, завдяки ініціативі громадських організацій «Трибун» та «Солідарність» кінофестиваль “Відкрита Ніч – Дубль 18″ відбувся у Рубіжному. Показ проходив у Рубіжанському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Окрім того, напередодні Дня Конституції та Дня молоді, у ніч з 27 на 28 червня за підтримки Кремінської районної організації партії «Блок Петра Порошенка  «Солідарність», за участі Кремінської районної державної адміністрації та районної ради відбувся кінофестиваль «Відкрита Ніч – Дубль 18».