Схід та Захід разом: підтверджують артисти

В урочистостях з нагоди відзначення річниці визволення від незаконних збройних формувань міст Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасна взяли участь  артисти творчого волонтерського об’єднання «Мистецька подільська сотня».

Артисти  відвідали міста Рубіжне та  Северодонецьк. Подільські митці привітали з річницею визволення від російсько-терористичних військ мешканців міст та військових.

Відбулося сім благодійних концертів у зоні АТО для бійців різних родів військ та цивільного населення. Також артисти побували у Старобільську та Артемівську, завітали до поранених захисників і наших земляків-медиків у сватівському госпіталі.

Поїздка відбулася за сприянням голови Хмельницької ОДА Михайла Завгороднього, члена партії  «Солідарність»  – Блок Петра Порошенка». Допомагав в організації поїздки Олександр Попов, прес-секретар Хмельницької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Окрім того, всіх мешканців  привітали переможці та лауреати міжнародних та загальноукраїнських фестивалів та конкурсів  Святослав Край та дует «Скриня» – заслужені артисти України  Марія та Володимир Лобураки. Вони підготували концертну програму  «Гордімося друзі, що ми українці».

Схід та Захід разом (2) Схід та Захід разом (4) Схід та Захід разом (5) Схід та Захід разом (6) Схід та Захід разом (7) Схід та Захід разом (8) Схід та Захід разом (9) Схід та Захід разом (10) Схід та Захід разом (11) Схід та Захід разом (12) Схід та Захід разом (13) Схід та Захід разом (15) Схід та Захід разом (16) Схід та Захід разом (17) Схід та Захід разом (18) Схід та Захід разом (19)