Норвезький досвід стане в нагоді для Білокуракинської «Солідарністі»

На Білокуракинщині продовжується підтримка вимушених переселенців. Про це нам  повідомив голова Білокуракинської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олексій Леонов. Він розповів, що з ініціативи активістів та членів районної організації партії «Солідарність» та громадської приймальні народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» Курила В.С. переселенцям надається допомога.  Дуже на прийом до громадської приймальні районної організації партії звертаються переселенці та місцеві мешканці з різним переліком проблем.

Проте, для того, щоб краще розуміти потреби переселенців, активісти вивчають міжнародний досвід. Так,  23 липня 2015 року в Білокуракинському районі відбувся семінар, який проводив Норвежський фонд NRC. Послуги , які надає даний фонд направлені на інформування і надання консультативно-правової допомоги переселенцям , та людям постраждалим від конфлікту. Участь у семінарі прийняли переселенці, які перебувають на обліку у Білокуракинському центрі зайнятості, а також активіст партії Наталя Хмеленко.

Для переселенців з України в рамках фонду існує проект ICLA, який і надає інформацію по оформленню пропусків в зону неконтрольовану Україною. Також обговорювалось питання статусу – біженців та статусу – переселенців. Багато питань вимушені переселенці задавали щодо оформлення субсидій. До речі громадська приймальня має досвід надання консультативних послуг по оформленню субсидій саме  переселенцям. Тому після закінчення семінару помічник керівника громадської приймальні Наталя Хмеленко  виступила з інформацією, щодо оформлення субсидій саме переселенцям, і запропонувала інформаційну допомогу в оформленні субсидій. І зразу ж перші відвідувачі-переселенці завітали до приймальні.

Долучитися до благодійної справи допомоги переселенцям можна завітавши, до приймальні, яка знаходиться  за адресою Луганська обл., смт. Білокуракине, вул. Чапаєва, буд 66, каб. 311, пошта – belokurakinokurilo@gmail.com