«Відкрита Ніч» приходить у Лисичанськ

Про це нам повідомив голова Лисичанської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Шведов.

«Організатори фестивалю” Відкрита ніч “волонтери і просто наші хороші друзі відгукнулися на наше прохання. Вони готові розширити перелік міст фестивалю, додавши Лисичанськ. У понеділок, 27 липня 2015 року, в 18-00 в кінотеатрі “Дружба” міста Лисичанська відбудеться демонстрація фільмів фестивалю, один з яких “Той хто пройшов вогонь”. Очікується, що відбудеться зустріч із режисером фільму Михайлом Іллєнком. Запрошуємо всіх. Вхід безкоштовний», – сказав Віталій Шведов.

Нагадаємо, завдяки ініціативі громадських організацій «Трибун» та «Солідарність» кінофестиваль “Відкрита Ніч – Дубль 18″ відбувся у Рубіжному. Показ проходив у Рубіжанському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Окрім того, напередодні Дня Конституції та Дня молоді, у ніч з 27 на 28 червня за підтримки Кремінської районної організації партії «Блок Петра Порошенка  «Солідарність», за участі Кремінської районної державної адміністрації та районної ради відбувся кінофестиваль «Відкрита Ніч – Дубль 18».

Варто зазначити, що цього року фестиваль, який давно став вже став традиційним,  відбувся на понад 50 майданчиках в Україні та закордоном, в тому числі в зоні АТО. У Києві фестиваль розширив програму до двох днів і проходив 26, 27 та в ніч на 28 червня. Засновник фестивалю, відомий український режисер Михайло Іллєнко.