«Солідарність» допомагає у юридичних питаннях мешканцям Сватівщини

У Сватівському районі продовжує роботу громадська приймальня місцевої організації «Блок Петра Порошенка»  – «Солідарність».  Саме тут працює юрист – Дмитро Малик, який завжди прийде на поміч.

Кожного дня люди звертаються з різними питаннями на які не можуть знайти відповідь.  Ми намагаємося допомогти кожному. Нещодавно до приймальні звернулись мешканці села Преображене Сватiвського району. Довгий часи вони не могли оформити сінокоси у користування, виділити земельну ділянку для ведення особистого домогосподарства. Інша проблема – повернення заборгованості за здане молоко. З цих двох питань було роз’яснено порядок дій та пояснено які саме документи потрібно зібрати.

Щодо третього питання – борги за молоко, це питання взяте під контроль Сватівської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» та громадської приймальні. Окрім того, вже підготовлено декілька звернень до місцевої влади. Безкоштовну юридичну допомогу надає член партії «Солідарність» адвокат Дмитро Малик.

Нагадаємо місцезнаходження Сватівської районної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» – Луганська область, м.Сватове вул.Ленiна, 60, тел. 099-411-58-30.