Білокуракинська «Солідарність» привітала мешканців села Павлівка

12 липня на день Петра і Павла активісти Білокуракинської районної в Луганської області  організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» були запрошені взяти  участь у Дні села Павлівка. На свято їх запросив селищний голова В.В. Вялий. Партійці приїхали з  подарунками.

На свято Дня села завітали голова Білокуракинської райдержадміністрації С.І. Іванюченко, голова Білокуракинської районної організації партії «Солідарність», керівник громадської приймальні народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» Курило В.С. Олексій Леонов. Місцеві митці підготували неймовірний концерт, який вразив не тільки гостей, а й жителів. Після того, як виступив голова сільради В.В.Вялий, слово надали голові райдержадміністрації та голові Білокуракинської районної організації партії «Солідарність». Олексій Леонов передав найщиріші вітання від народного депутата Курило В.С., та побажав усім присутнім миру, добра та наснаги у розбудові своєї країни. На свято була запрошена учасниця виставки народних майстрів вишивальниця – Л.І.Польова. Іі роботи вишивка гладдю не залишили нікого байдужим. Для сільських дітлахів членами партії «Солідарність» Т.М. Візьмою та Л.М. Запарою було проведено конкурс віршів та малюнків: «Знай та люби свою країну!». Ось що нам розповів голова Білокуракинської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олексій Олександрович Леонов: «Діти з задоволенням розповідали вірші про Україну. Можна було побачити, що діти горді за те, що проживають саме в Україні, вони малювали прапор рідної держави, своє бачення миру та добробуту в країні. Навіть вишикувалась черга до активістів заходу. Перший вірш розповів Богданчик Ушенко – 5 років, а перший малюнок був намальований Павлом Опришком –  йому 9 років».

Після закінчення конкурсу всі учасники отримали книжки з чудовими українськими казками та розмальовки. Радували дітлахів і жовто-блакитні кульки які здіймались до неба, як мрії про щасливе та мирне дитинство! Не менше захоплення було і у місцевих жінок від візажиста компанії «Оріфлейм» Н.В. Хмеленко, майстра запросили члени партії «Солідарність».

Спочатку місцеві мешканці підходили просто подивитися, з острахом, бо таке диво привезли до села вперше, але потім після першої сміливої красуні, яка вийшла з під рук майстра «повалили» і старі і малі, адже жінка в усі роки залишається жінкою. Від охочих не було відбою, слухали поради, вчилися самі, мами приводили донечок. Неймовірні красуні різного віку живуть у мальовничому селі Павлівка.

Цікавими для жителів села виявилися й примірники газети «Солідарність», які розповсюджували серед жителів села активісти партії. Діти були в захваті від батута, всіх жителів та гостей села пригостили смачною кашею. До самого пізнього вечора лунала музика та проходили народні гуляння. Захоплення викликав святковий феєрверк. Свято вдалося на славу і згадуватиметься ще дуже довго, адже за останній рік не так багато позитиву було у селян.

??????????????? ??????????????? ??????????????? ??????????????? ??????????????? Павлівка_Біло (1) Павлівка_Біло (2) Павлівка_Біло (3) Павлівка_Біло (4) Павлівка_Біло (5) Павлівка_Біло (6) Павлівка_Біло (7)

Нагадаємо, місцезнаходження Білокуракинської районної в Луганській області  організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  – Луганська обл., смт. Білокуракине, вул. Чапаєва, буд 66, каб. 311, пошта – belokurakinokurilo@gmail.com