Турнір «Перемоги» збирає друзів

Підтримуючи добру традицію популяризації спорту, здорового способу життя серед молоді та виховання у них духу патріотизму, цими вихідними в спорткомплексі «Здоров’я» провели турнір із міні-футболу, присвячений 70-річчю Перемоги.

Ось як відізвався про це народний депутат від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Віталій Курило: «Бачу, що у молоді є потяг до спорту, здорового  способу життя. Тож підтримував і буду підтримувати спорт. Особливо на селі! Тим паче в переддень Дня Перемоги!».

Символічним є те, що в ньому вперше взяли участь військові Білокуракинсько-Троїцького ОРВК. Командами-учасниками стали «Агротон», «ДЮСШ», «Нещеретове», «ОРВК», «Дніпро», «Катран» Білокуракинського району та «Танюшівка» Новопсковського району. Ігри проходили у дві підгрупи на двох полях одночасно. Гравці продемонстрували досить напружену боротьбу за перемогу. Підтримка вболівальників та глядачів, які спостерігали за іграми найкращих футбольних команд, не була зайвою. Мабуть, одним із найяскравіших моментів турніру була нічия. Коли били пенальті, емоції на трибунах зашкалювали.  Переможцем турніру із міні-футболу став «Агротон», на другому місці опинився дебютант – команда військових «ОРВК». Третє місце дісталося гостям – команді «Танюшівка» Новопсковського району. Керівник громадської приймальної Олексій Леонов привітав переможців та вручив їм подарунки.

У смт Білокуракине приймальня народного  депутата від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Віталія Курило працює за такою адресою: 92200, смт Білокуракине, вул. Чапа­єва, буд. 66, к. 311 Тел.: 095 118 53 00; (06462) 2-12-70, E-mail: BelokurakinoKurilо@gmail.com.