Москаль: Відповідальність за те, що коїться на Донбасі лежить на Партії регіонів

Рівно рік тому, 29 квітня після обіду, будівлю обласної державної адміністрації в Луганську було втретє і остаточно захоплено сепаратистами. Ось як прокоментував ті події керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль:

-Захоплення облдержадміністрації, подальші бойові дії, окупація частини України і все те, що зараз коїться на Донбасі, спричинене панікою Партії регіонів, її бажанням будь-якою ціною повернути втрачену владу й вибити для себе особливі преференції, включаючи звільнення від кримінальної відповідальності й можливість і далі безконтрольно грабувати Донбас. Саме «регіонали» підбурили людей на незаконні дії, в тому числі захоплення державних установ. А коли втратили над процесом контроль, одурманених пропагандою людей повели за собою особи з нереалізованими амбіціями та різні антисоціальні й декласовані елементи, яких інструктували спецслужби Російської Федерації.
Те, що ми маємо зараз на Донбасі – сотні тисяч переселенців, убиті й поранені внаслідок бойових дій, зруйноване житло й інфраструктура – усе це відбувається «завдячуючи» колишній правлячій і «гаряче любимій» Партії регіонів.