Віталій Курило провів особистий прийом у Троїцькому районі

Народний депутат від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка” Віталій Курило постійно проводить зустрічі серед мешканців свого виборчого округу. Про це він повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він розповів про те, як відбуваються зустрічі. «Проводив зустрічі з виборцями у найпівнічнішому районі Луганщини – Троїцькому. Разом з місцевою владою. Головою РДА Олександром Івановим і головою райради Сергієм Терещенко.

Серед основних потреб  – ремонт доріг, впровадження енергозберігаючих технологій для місцевої лікарні, поточний ремонт амбулаторій сімейного лікаря, придбання водонапірної башти, реконструкція будівлі корпусу допоміжних приміщень під багатоповерховий житловий будинок для медичних працівників, залучення інвестицій, організація нових робочих місць для населення», – повідомляє Віталій Курило.

За його словами, «окремо стояло питання про впровадження Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад». В районі будуть такі об’єднання! Перше – на базі Тимонівської сільської ради. Голова сільради Сергій Лихоманов разом з активістами вже провели  збори громад. Люди хочуть об’єднуватися і працювати разом. Першими бути завжди важко, але разом ми все подолаємо і покажемо приклад тим, хто ще сумнівається чи розмірковує». Окрім цього Віталій Курило говорить про те, які проблеми хвилюють мешканців Луганщини.

«З головою ветеранської організації Валентином Свердловим говорили не лише про гідне відзначення Дня Перемоги, але й про тарифи, ціни на газ, світло та комуналку. Констатую, що на місцях недостатньо проводиться роз’яснювальна робота. Людям треба пояснити, що вони МАЮТЬ ПРАВО на субсидію. Отримати її цілком реально, треба активізувати сили на місцях, аби людям пояснили як це зробити.   Були зустрічі з освітянами та медиками. Програма «Шкільний автобус» має бути продовжена. Позиція земляків, що реформування медицини має йти з маленьких сіл та селищ співпадає з позицією нового міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі.   На особистому прийомі громадяни говорили про люстрацію, земельні справи, соціальний захист пенсіонерів, які працюють в держустановах та зараз позбавленні пенсій чи їх урізали, виплати боргів, погашення банківських кредитів…». В якості підсумки народний депутат відзначає: «День вийшов продуктивним. Набрався нових вражень та емоцій. Намітив плани для роботи в парламенті. Хто не зміг прийти на зустріч та поспілкуватися особисто, запрошую в громадські приймальні».

В Троїцькому районі приймальня розташована за адресою: 92100, смт. Троїцьке, пр. Перемоги, буд. 60, к.309, тел.(06456) 2-10-83, е-mail:troick@mail.ua.