Луганська територіальна організація “Європейська Солідарність” з нагоди “Дня вишиванки” провела патріотичний автопробіг у м. Сєвєродонецьку.

"Вітаю всіх з національним днем ​​вишиванки, хотілося б багато сказати про цей день, але цей день затьмарений трагічними подіями.
Вчора на лінії фронту трагічно загинув наш земляк легендарний комбат батальйону названого в честь нашої області «Луганськ - 1» полковник Сергій Губанов, та ще троє його товаришів по службі отримали важкі поранення, зараз медики борються за їхнє життя.
Я хочу щоб сьогодні в усьому світі в Києві, в Москві, в Парижі, в Вашингтоні знали що на Донбасі йде війна, і що Луганчани гинуть захищаючи нас. Його служіння Україні повинно послужити прикладом для нащадків, і в честь таких хлопців ми повинні називати вулиці, проспекти, аеропорти, кораблі." -  висловився голова Луганської територіальної організації політичної партії "ЄС" Ігор Шманьов.  

Також до автопробігу долучились партійці Лисичанської міської організації “Європейська Солідарність” на чолі з головою Лисичанської міської організації “ЄС” Михайло Голтишовим.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*